Miss Hair Tarak Bilgi ve Satış Sitesi Ürün Görseli

Kalın, Parlak ve Güçlü Saçların 15 Sırrı

Uzun, kalın, canlı, güzel hacimli saç, toplum açısından, canlılık ve gençlik belirtisi eğilimindedir ve çoğu zaman, sadece güzel ve dişil hissettiriyor. Saçım sağlıklı, parlak ve hayat dolu olduğu sürece hangi yaşta olduğumu umursamıyorum, uzunluğunu daha uzun tutacağım. Ancak yaş ilerledikçe, tüylerimiz de öyle, elastikiyeti kaybediyor, inceltiliyor ve her on yıl geçtikçe daha da donuklaşıyor. Aslında, kan akışımız, hücresel çoğalma, hormon değişiklikleri ve diyet dahil olmak üzere zamanla ortaya çıkan doğal değişiklikler, Jodi Sawyer, RN’ye göre, Saç Dökülmesi, Saç Dökülmesi, Saç Dökülmesi Saçları’na göre saçınızın sağlığını etkileyebilir Seni Yaş .

Kalın bir saç tacı ile kutsanmış olanlarımız bile iyi görünmesi için biraz çaba harcamalı. Ve yaşlandıkça, saçlarımın kalitesini ve ömrünü korumak istiyorum, bu yüzden sadece kilitlerimi cilalı tutmakla kalmayıp aynı zamanda ince saçlı arkadaşlarımıza da biraz yardım sunmak için biraz araştırma yapıyorum.

Islak olduğunda saçlarınızı fırçalamaktan kaçının

Asla ıslak olduğunda saçlarımı fırçalamak istemiyorum! Bu benim kendi kuralım, stüdyomun yeni vurgulanmış ve yıkanmış saçlarımı izleyerek kuaförü sıkı sıkıya takip edip kıvırdım, sonra derhal durumu daha da kötüleştirmek için ısı katıyor. Saçınızı kuru hale getirene kadar veya neredeyse kurumuşa kadar bekleyin, fırçalamalısınız ve her zaman uçlardan başlayın ve yolunuzu yukarı kaldırın! Saçınızı kırılmadan korumak için büyük bir dişli tarak seçin.

Patlamayı atlayın

Başparmak kuralım yıkama başına bir ısı stili ürünüdür. Saçımı kurutursam kıvrılma demirini atmaya çalışırım. Fakat saçlarımı kurutmaya izin verirsem, ertesi gün yumuşak güzel dalgalar elde etmek için saç telini kullanabilirim. Gerçekten çok daha kalın, dolgun ve daha parlak olması “görünmesi” için gereken hüner, seramik bir kıvırma demir kullanmaktır. Yüzünüzden “geri” kıvrıltığınızdan emin olun. Eğer küçük bir rehberliğe ihtiyacınız varsa, bu saç öğreticisini deneyebilirsiniz.

Salon içi tedavileri deneyin ve

New York Kelebek Stüdyosu Salonunda kurucusu Kattia Solano , 200 $ karşılığında Amazon’da bulunan Kerastase Paris’in yeni Fusio -Doz In-Salon Tedavi + Ev Laboratuvarı tarafından yemin ediyor . Tedavi ince saçları saç lifini yeniden yapılandıran seramitler gibi besinlerle hacimlendirir. Çarşı’dan bir makalesinde, müşterilerinin saçlarının görünümünü tamamen değiştirdiği için müşterilerine “Mucize İşçisi” diyor. Ayrıca evde bir kerelik tedavide 98,00 $ için Amazon’da mevcut olan daha uygun fiyatlı Kerastase Fusio-Doz Konsantre Yoğun Yenginleştirici Tedaviyi seçebilirsiniz.

Sadece kesme

Saçlarımı uzun ve sağlıklı tutan stilistimi ziyaret ettiğimde her seferinde bir düzeltme alışkanlığı yaratıyorum. Yaz sonuna gelindiğinde, sonum sınırları altındadır ve genelde Sonbahar gelip “yeni bir şeyler” için hazırım. Yaz sonuna kadar saçınızı “kes” edelim. Ve o zaman bile, eğer uzun saç oynamaya devam ediyorsanız 2-1 / 2 – 3 inçten fazla kesmeyin. İpucu: Genellikle uzun katmanlar isteyeceğim ve önü “temizleyeceğim”. Bu, saçlarımın uzun süre kalmasını ve sağ kalmasını sağlar; hiç tıkanık olmayan katmanlar kalmaz.

Kalınlaştırıcı, hacim veren ürünler kullanın

Gerçekten ince saçlar için, John Frieda Lüks Cilt Uygun Fiyatlı Şampuan ve İnce Saçlar için  John Frieda Lüks Cilt Hızlandırıcı Saç Kremi deneyin. Bunlar ekonomiktir ve sizin için koyulaşma, hacim ve ipeklilik sunar. saç.

Kirli fazladan bir güne git

Saçlarınızın yıkanması doğal yağları sıyırır ve görünmesine, hissetmesine ve kururken kırılmaya neden olur. Bu sadece sağlıksız görünmesini sağlamaz, aslında sağlıksız olur. Saçımı ortalama haftada 3 kez yıkama eğilimindeyim, ancak ekstra bir gün geçirebilirsem kesinlikle yaparım! Sadece bana zaman kazandırmaz aynı zamanda saçlarımı önyükleme için daha sağlıklı tutar. Gres yağdı mı? Birkaç farklı kuru şampuan deneyin. Favorilerim Oscar Blandi Kuru Şampuan Tozu Sprey ( Amazon’da 11,00 $ için ) ve Keratin Kompleksi Hacim Kazandıran Kuru Şampuan Asansör Tozunu sarışınlar için ve esmerlerde.

Uzman Koleksiyonunu deneyin

Piyasaya yeni (ve uygun fiyatlı olana), vitamin E ve panthenol gibi yaşlanmaya meyilli cilt kremlerinde bulunan benzer maddelerle yaşlanma önleyici şampuanlar ve kremler bulunur. Uzman Koleksiyonu Agedefy Şampuanı, Uzman Koleksiyonu Agedefy Conditioner veya Uzman Koleksiyonu Yaş Defy Starter Kiti.

Uzun, gevşek, sıkışmış örgülerde uyu

Bu yalnızca kıllarınızı birbirine sarmakla kalmaz, aynı zamanda sabah sabah güzel dalgalarla uyanırsınız ve ısıtma aletlerini birlikte atlayabilirsiniz! Uçlarınızda küçük, berrak bir elastik kullanın. İpucu: çıkardığınızda güzel bir “kıvrılma” için tabanı elastik yerine doğru itin. Bu örgü için bir öğretici bulun.

Liflerinizi protein ile infüze edin

Proteinler,  Doğal Saçlarımız İçin Bir Gereklilik’e göre saçın elastikiyet ve mukavemet özelliklerini geliştirir , fakat daha fazla protein tüketmeye ne dersiniz? Sanırım bilet de bu!

Saç uzantılarını atlama

Gerçekten doğal uzun, kalın, parlak ve güzel saç istiyorsanız, uzantılar yalnızca sizi daha uzun süre hedefinizden uzak tutacaktır. Hızlı bir düzeltme olabilirler, ancak uzun vadede kıllarını yok edecekler! Hasar görmeden görünüm elde etmek için saç uzatmalarında Klip kullanmayı deneyin!

Shu Uemura Temizleme Yağlı Şampuanı Deneyin

Doğal yağları sıyırmadan kafa derisi üzerindeki safsızlıkları ve oluşumları etkili bir şekilde dışarı çeken zengin bir köpükle dönüşen hassas bir formül. Saçları doğal olarak parlak, yumuşak ve dengeli halde bırakır – hem hacimlendirilir hem de nemlendirilir. Paraben ve silikondan arınmış.

Elastik ve lastik bantlardan uzak durun

Büyük, büyük at kuyruklarını sevdiğim kadarıyla, bunları yalnızca nadir durumlarda ve yılda sadece birkaç kez giyiyorum. Islak olduğunda saçlarımı fırçalarak doğru orda, yüksek midilli bir kuyruk oluşturmak için kauçuk bir bant kullanırsam, süreçte yaklaşık 100 saçımı kaybetme garantisi duyuyorum. Saçlarınızı gergin bir şekilde çektiğinizde, kırılgan tüylerinizi yüzünüzün önünün etrafında kırma eğilimi gösterir, bu nedenle bütün gün tutmak için bir elastik madde ekleyerek, belaya yalvarırsınız. Yüzünüzde çok kısa, ince, keskin tüyler fark ederseniz, midilli kuyruk ve lastik bant kullanımını kontrol edin ve kesin!

Bunun yerine, yumuşak çörekler ve üst düğümleri tercih edin

Yüksek katlanmış, çörekleri ve düğümleri ayakta tutmak ve güzel görünmek için Goody Spin Pins’i seviyorum ! Evde, bükerek ve kırparak tutmak için çok sayıda küçük ve büyük çene klipsi kullanıyorum. Bu, tüm saçlarımı sağlam tutuyor ve kırılmadan yüzümden uzak tutuyor.

Biolustre Tedavisini Deneyin

NYC Rockefeller Center’daki Patrick Melville Salon , 175 $ ‘lık bir Biolustre Conditioning Treatment ve $ 450- $ 600 arası Biolustre Revamp Smoothing Treatment sunuyor. Sağlıklı, güzel saçlar üzerindeki felsefeleri hem eğilimleri aşar hem de belirler. Veya daha ekonomik, evde saç terapisini tercih edin! Biolustre Anında Onarım Seti derin bir kremi veya sıcak yağ tedavisi değil, ancak saç şaftına girer ve kimyasal olarak saça benzer sentetik bir yeniden yapılandırma polimeri ile saça yapışır. Biolustre saçları bakire bir devlet haline getirir. Daha sonra her zamanki gibi stil yapabilirsiniz.

Unutmayın ki güzellik içeriden

Vücuduna ne koyduğunuzu düşünün ve dışarıda göstereceğim! Biotin, A Vitamini, E Vitamini ve Folik Asit yanı sıra çok sayıda B vitamini saçınızın güçlü olmasını ve büyümenizi sağlar. Kesinlikle güzellik vitaminleri kokteyli aşağı açtı ve yıllar boyunca kapalı ve saç “büyüme” arıyorsanız, onlar bir zorunluluk konum! Bu güzellik vitaminleri listesinde gezinebilir ve ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz veya Viviscal Extra Strength tabletleri gibi hepsi birarada bir vitamini seçebilirsiniz  Doğru gıdalar, vitaminler, su alımı ve hatta egzersiz genel olarak bize büyük yararlar sunar. Ancak sadece içki içmek için olsa bile, iç bölgelerinize iyi bakarsanız, saçlarınız, yüzünüz, cildiniz ve vücudunuzda görünecektir. Yani buna değer!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )