Miss Hair Tarak Bilgi ve Satış Sitesi Ürün Görseli

Düz saçla uyanmanın yöntemleri

Gece boyunca ıslak saç bırakmak, sabahları sürpriz (örn., Kontrol edilemeyen kovboylar, düz olmayan yataklar) bulabileceğiniz anlamına gelir. Mümkün olduğunca çok su emmek için havlu ( bu mikrofiber versiyonu gibi) ile leke lekeler, daha sonra bedhead ortadan kaldırmak için bu hızlı stillerden birini deneyin diyor Gibson diyor …

Daha Fazla Ses Uyandır

İnce saçların düz düşme eğilimi vardır. Bu dört hızlı adım, vücudu bir gecede ekleyecektir:

1. Spritz’in her tarafı, saç fırını kururken şişen ve saçları daha kalın görünen hale getiren hacim veren bir spreyle boyle.
2. Hepsini taçınızdaki yüksek bir midilliye çekin ve gevşek bir çörek oluşturmak için kuyruk sarmalayın kendisine bükün. Neden gevşek? Çok sıkı bir chignon sadece saçların tamamen kurumasını önlemekle kalmaz aynı zamanda kırılmalara neden olabilir (özellikle saçlarınız gevşerse).
3. Birkaç uzun bobi ile topuzu yerine oturtun.
4. Sabahleyin, saçlarınızı aşağıya ve parmak tarağına bırakın (bir fırça kullanarak kıvrılma yaratır).

Dalgalara Uyun

Gibson’ın omuz boyu saç tekniğini deneyin ve sabahları saç derisini atlayın. 

1. Saçların kuruyana kadar şeklini korumasına yardımcı olmak için köklerden uçlara hafif bir köpük uygulayın.
2. Saç çizgilerinden başaklara kadar, saçlarınızı orta kısımdan bir tarakla bölün ve iki eşit bölüme ayırın.
3. Her iki tarafı ortadan aşağıya örgü. Herhangi bir yüksekten başlamak köklerinizin yakınında kıvrımlar yaratacaktır.
4. Her örgü ucunu metal içermeyen bir elastikle sabitleyin.
5. Sabahları elastiklerini veya pimleri dışarı çekin ve saçlarınızı çözün. Kumsal etkisi yaratmak için saçlarınızın her tarafına tuz spreyi sıkın ve ellerinizle kaşının.

Daha Az Kıvırcıklığa Uyan

Saçınıza ısıdan bir mola vermek aslında yararlı olabilir -özellikle doğal dalgalara sahip olanlar için. “Daha iyi kıvrılmaları için ne yaparsanız yapın,” diyor Gibson.

1. Hafif bırakılabilen bir kremi uygulayın ve uçlarınızı dağıtmak için geniş diş tarağı kullanın. Bir fırça veya ince dişli tarak, kıvırma modelinizi yok edebilir ve kink oluşturabilir.
2. Saçınızı ortasına getirin. Her iki kenarı üç küçük bölüme ayırın.
3. Daha küçük parçalardan birinin altından başlayarak, uçları köpük makaralı gibi iki parmağınızla sarmalayıp birer kıvrılma kıvrılmasını yaratın ve köklerinize doğru sarmaya devam edin. (Bu, gece boyunca yastığınızın kıvrılmasını veya kıvrılmasını önler.)
4. Parmaklarınızı kullanarak parmaklarınızı kaydırın ve kıvrılmayı kullanarak saç derisini kafa derisine sabitleyin. Sonra diğer beş bölümde üçüncü ve dördüncü adımları tekrarlayın.
5. Bardaki klipsleri çıkarın ve saçlarınızı hafifçe püskürterek su ile hafifçe püskürterek bukleleri yumuşatın ve statiği alın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )