Miss Hair Tarak Bilgi ve Satış Sitesi Ürün Görseli

MissHair Düzleştirici Etkili Tarak Nedir?

MissHair Düzleştirici Etkili Tarak

Nedir?

                Sizlere tanıtımını yaptığımız bu ürün saçlarınızı tararken aynı zamanda da düzleştirmenize yardımcı olur. MissHair Düzleştirici Etkili Tarakdünya kadınları tarafından çok sevilmiştir. Şimdi de Türkiye’de satışa sunulmaktadır. Çok inatçı ve kalın telli saçlar bile anında düzleştirir. Sizlere çok zaman kazandırır. Tarama işlemi sonrası kuaförden çıkmış gibi saçlara sahip olursunuz. 230 dereceye kadar ısınabilen bu ürün oldukça etkilidir. Kullanıma da bir o kadar basittir.

 

Nasıl Kullanılır?

                MissHair Düzleştirici Etkili Tarakkullanımı oldukça basittir. Her kadın saçlarını nasıl taraması gerektiğini bilir. Sizlere sunduğumuz bu ürünün 5 ayrı sıcaklık kademesi vardır. Eğer çok ince telli saçlara sahipseniz düşük ayarda bir ısı kullanmalısınız. Kalın telli ve kıvırcık saçlara sahipseniz ise yüksek sıcaklık sizler için çok daha uygun olacaktır. Saçlarınız kuru iken uygularsanız çok daha etkili sonuç alırsınız. Aynı zamanda kuru saça ısı uygulamak çok daha az zarar verir.

 

İçerik

                Sizlere sunduğumuz bu ürün ısıya dayanıklı plastikten meydana gelmektedir. Saçlarınız ile temas eden kısım ise saçlarınızı elektriklendirmeyen özel bir maddeden üretilmiştir. Bilindiği üzere piyasada yer alan birçok düzleştirici saçları düzleştirirken aynı zamanda da çok fazla elektriklendirdiği için kadınlar tarafından sevilmemektedir. Ancak sizlere sunduğumuz MissHair Düzleştirici Etkili Taraksaçları kusursuz bir şekilde düzleştirir ve aynı zamanda da zarar vermez. İçerisinde bulunan iyon nedeniyle saçlarınız ısıdan zarar görmez.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )